ZAHÁJENÍ A ROZVOJ

Naši činnost jsme v  Zámecké lékárně Slavkov zahájili v polovině roku 1997. Tehdy jsme začali poskytovat lékárenské služby široké veřejnosti ze Slavkova, přilehlých obcí i vzdálenějšího okolí.

Své působení jsme v roce 2013 rozšířili i do obce Křenovice u Slavkova, kde provozujeme výdejnu léků a zdravotnických potřeb pro místní veřejnost přímo v budově Obecního úřadu. Vše v bezprostřední blízkosti ambulancí praktických lékařů pro dospělé a děti a dorost.

 NAŠE SLUŽBY

Výdej léků na elektronické i listinné recepty, příprava individuálně připravovaných léčivých přípravků nebo výdej zdravotnických prostředků a potřeb na poukazy se staly každodenní náplní naší práce. Od počátku jsme se v ní soustředili mimo jiné na volný prodej léků a doplňků stravy, prostředků zdravotnického materiálu, léčebné kosmetiky, zdravotní obuvi, homeopatie i veterinárních přípravků.

Po dohodě operativně měříme krevní tlak.

Obdobným způsobem poskytujeme na vyžádání konzultaci k homeopatické léčbě a lékových interakcím.

Jako lékárna se pravidelně zapojujeme do preventivních kampaní řetězce Alphega na měření cévního věku a plicního věku.

Bližší informace k pacientským kampaním najdete na stránkách http://www.alphega-lekarna.cz/.

 

SPECIÁLNÍ SORTIMENT LÉKÁRNY

Partnerská lékárna firem Loreal a Pierre Fabre s léčebnou kosmetikou značek La Roche Posay a Aderma, na objednání Vichy, Ducray, Klorane, Avene a Bioderma. Kojenecká výživa značek Hipp, Nutrilon a Sunar. Široký sortiment čajů a jiných přípravků firem Megafyt, Leros, Grešík a dalších. Zdravotní obuv  Medistyle a Sante. Biošťávy firmy Rabenhorst. Sortiment bylinných přípravků Dědka Kořenáře a firmy Topvet. Veterinární léky a kosmetika včetně léků připravovaných pro zvířata. Homeopatie firem Boiron, Heel, AKH i tkáňových solí. Doplňky stravy pro sportovceProstředky zdravotnické techniky.